S.Mist=> A Place for All S.M.B Fans~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Changmin’s InStyle Interview

Go down

Changmin’s InStyle Interview Empty Changmin’s InStyle Interview

Post by leilaindia Tue Jun 21, 2011 12:59 pm

قسمت اول

“شب گذشته من واقعا خوب خوابیدم”

چانگمین اولین روزش رو تو هاوایی گذرونده و به نظر خیلی خوشحال میاد.اون بهمون صبح بخیر میگه و بعد به دریای درخشان نگاه می کنه…و ژستی مثل حضور تو یه فیلم داره….اون چند جرعه ایی قهوه می خوره و بعد لبخندای کشندش رو تحویلمون میده

تم تعطیلات هاوایی مشخص شده..و نامش اینه_کشف چانگمین

خوب…حالا دوست دارین بیایید و تو این کشف همراه من باشین

در خصوص شروع کارش تو 17 سالگی و همیشه به عنوان چانگمین تی وی اکس کیو شناخته شده بودن…این سفر کاملا مختص اونه

این واقعا یه تعطیلات واقعیه..اما به جای استراحت من وقتم رو با کارای مدرسه ایی که قادر بودم انجامش بدم می گذروندم و چیزایی رو یاد می گیرم که قبلا نمی تونستم..الان که دربارش فکر می کنم..به نظر میاد من خیلی از خودم کار می کشیدم و در حال حاضر باید به خودم بپردازم

یه گروه دو نفره شدن به همراه یونهو ویه بار دیگه ایستادن روی صحنه ..اون خیلی درد می کشه به خاطرش..چون اون باید به عنوان عضوی از دونگ بنگ شین کی زندگی کنه و این مهمترین چیزه..اما اون قادر نیست از جوونیش لذت ببره شاید به خاطر همینه که فکر می کنه تمام لحظه هایی که داره تو هاوایی می گذرونه ممکنه واقعی نباشه

نقاط مورد علاقش برای سفر اقیانوس ها و رشته کوه های آرام هستن

قسمت دوم

سال 2006 ما برای فتوشوت رفته بودیم جزیره بورا بورا اما به خاطر برنامه فشرده ایی که داشتیم نتونستیم خیلی از سفرمون لذت ببریم و همچین استراحت کنیم..اما اونجا واسه

من بهترین جای دنیا بود..به هر جا که نگاه می کردی مثل یه نقاشی می موند..اگه فرصتی باشه دوست دارم بازم به اونجا برگردم..به نظرم اونجا مکان ایده الی برای ماه عسله

(با صدای بلند می خنده)

در واقع اون جدیدا تجربه یه زندگی متاهلی رو در درامای مزرعه بهشتی داشته و این اولین تجربه چانگمین تو مقام یه هنرپیشه بود

در حال قدم زدن تو ساحل چانگمین می گه….به نظرم هاوایی با شخصیت من کاملا هم خونی داره…فرقی نمی کنه هر جا که میرم کاملا اروم و ساکت به نظر میاد..با اینکه بدون داداش یونهو اومدم و در موردش ناراحتم ولی از ایتکه باید اینجا رو به زودی ترک کنم هم ناراحتم می کنه و به این کار بی میلم

اما به هر حال اون میگه وقتی برگرده همه چی رو واسه یونهو تعریف می کنه اینکه چه جوری این عکسا رو گرفته و اینکه چه قدر شاد بوده و دقیقا مثل یه بچه بازیگوش بوده

من و داداش یونهو کاملا برعکس همیم..به خاطر همین از روزی که قرار شد تو یه خونه بمونیم موارد حل نشدنی زیادی وجود داشت..به عنوان مثال وقتی یونهو از یخچال یه بطری یک و نیم لیتری آب رو بر میداره همون جوری سر میکشه و توی لیوان نمیریزه..اما با گذشت زمان دیگه این مسائل کوچیک باعث مشاجره نمیشد و ما کم کم مثل یه خانواده شدیم

قسمت سوم

با گوش دادن به آهنگ

“The Lazy Song”,

دوست دارم کارایی رو که شعر این آهنگ می گه رو انجام بدم..هیچ کاری انجام ندم..به هیچ چیزی فکر نکنم..و بی خیال رو تختم دراز بکشم..همچنین دوست دارم خاطراتم رو کنار دریا بنویسم..چون می خوام این لحظه ها رو برای مدت طولانی گرامی بدارم و بعدش وقتی دارم شعر آهنگا رو می نویسم این احساس ها رو تو ترانه هام بیان کنم

برای تابستون امسال اون می خواست با دوستاش به نیویورک و لس انجلس سفر کنه..اون همچنین دوست داره اجراهای هنرمندای مورد علاقش رو ببینه و با دوستاش تو سطح شهر خرید کنه و به چیزایی مختلفی نگاه کنه..همگام شب هم دوست داره به یه بار بره و آبجوی خوبی هم اونجا بنوشه..اون در حال حاضر یکی از ستاره های موج کره ایه که شهرتشون تو کل آسیا اروپا و امریکا گستردست و همچنین اون یکی از اعضای گروه تی وی اکس کیوئه و هنوز هم همون چانگمینه…اما زمان شب اون مثل همه جوونای بیست و چهار سالست که دوست دارن از موسیقی و مشروبات لذت ببرن..دوستاشو ملاقات کنن و با هم پیتزا بخورن و امید دارن که دختر رویاهاشونو پیدا کنن

الان همه چی متفاوته….این که تو جریان زندگیم…اینکه تو راهیم که می خوام..احساس شادی یا غم جز بایدان..شما همیشه به خاطر از دست رفتن روزهاتون متاثر میشین..به همین خاطر برای جبران اون پشیمونی و ندامت شما باید تو آینده بیشتر و بیشتر تلاش کنین..وقتی تو تعطیلاتید غم هاتون موقتا فراموش می شن و این مثل یه شروع دوباره می مونه چون تو یه تعطیلات دیگه هم تو راه داری..دوست داری تو تعطیلات بعدی با من باشی؟_با صدای بلند می خنده

پایان

[You must be registered and logged in to see this image.]

کپی برداری تنها با ذکر منبع مجاز است

ترجمه» leilaindia@smist

leilaindia
leilaindia
Ⓢtarter

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics